Category: DEFAULT

Vyšší Princip - Robert Jíša - České Filmové Melodie (CD, Album)


2009
Label: Levné Knihy KMa - LK 1463-2 • Format: CD Album • Country: Czech Republic • Genre: Electronic • Style: Theme
Vyšší Princip - Robert Jíša - České Filmové Melodie (CD, Album)

Jedním z nejoceňovanějších titulů poválečné české kinematografie zůstává psychologické drama, které v roce natočil Jiří Krejčík podle stejnojmenné povídky ze sbírky Němá barikáda. Autor příběhu inspirovaného skutečnými událostmi, Jan Drda, se podíle.

Český film natočený podle povídky Jana Drdy z knížky Němá barikáda. Děj filmu se odehrává v roce poté, co byl spáchán atentát na Heydricha. V zemi je výjimečný.

Film Film Vyšší princip () ke stažení zdarma. Český film Vyšší princip zavede diváka do období nacistické okupace. Konkrétně do období, kdy byl spáchán atentát na předního nacistu Heydricha (). Nacisté zuří a mstí se. Po nevinném žertíku studentů nastane .

Vyšší princip je drama z roku , spadající do žánrů drama, válečný a retro. V hlavních rolích František Smolík, Jana Brejchová a Ivan Mistrík. Režie: Jiří Krejčík (I)Jeden ze špičkových filmů Jiřího Krejčíka se odehrává za heydrichiády se snaží zbavit ideologických stigmat okupační příběh.

Český - ČTENÁŘSKÝ DENÍK» rozbor díla: Vyšší princip (Němá barikáda) (Jan Drda) - Němá barikáda je jedno z mnoha děl Jana Drdy. Týká se druhé světové války. Jan Drda ve svém díle ukazuje na nesmyslnost války a staví se proti ní. Dílo Němá barikáda.


Unseen - Pastel Ruins - Static Dreams (Cassette) Stick Together - Surviving The Times... (Vinyl) Well Drive Your Bananas - Rondos - Destroy The Entertainment (Vinyl, LP)

1 thoughts on “Vyšší Princip - Robert Jíša - České Filmové Melodie (CD, Album)”

  1. Robert Jíša / Karel Svoboda: Kulový blesk Robert Jíša / Zdeněk Lukáš: Vyšší princip Robert Jíša / Zdeněk Liška: Marketa Lazarová Robert Jíša / Zdeněk Liška: Tajemství hradu v Karpatech Robert Jíša / Luboš Fišer: Zítra vstanu a opařím se čajem Robert Jíša.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING